Z apelem o pomoc zgłosili się pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Jak wiadomo, nikt bez zmierzenia temperatury do szpitala nie wejdzie. W związku z tym termometry używane są cały czas. Sprzęt zaczyna powoli zawodzić.
[media]620125[/media]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!