W związku z coraz częstszymi sygnałami od mieszkańców o trudnościach z dostępem do bezpośredniego kontaktu z lekarzem pierwszego kontaktu, Janusz Nowak pełniący obowiązki Prezydenta Miasta wystosował pismo do Dyrektora Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.
Zwrócił się w nim z prośbą o podjęcie stosownych działań, mających na celu poprawę organizacji pracy przychodni w naszym województwie oraz zapewnienie swobodnego dostępu obywateli do lekarza pierwszego kontaktu w sytuacjach, które tego wymagają.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!