Pasłęccy radni zadecydowali o nadaniu Witoldowi Żakowi tytułu honorowego obywatela miasta i gminy Pasłęk.
Witold Żak ma 72 lata. Dyplom lekarz uzyskał w 1966 roku. W latach 1968 -1970 odbył służbę wojskową w Braniewie, na stanowisku lekarza jednostki. W 1985 r. został mianowany na stopień kapitana. Oczekując na wolny etat w Krakowie (w tym mieście odbył staż podyplomowy), podjął pracę w Pasłęku, w którym do dzisiaj mieszka i pracuje. W 1980 r. uzyskał specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!