Reklama

Zakończenie sezonu rowerowego. Na przejażdżkę zaprasza prezydent

26/10/2012 09:54

W sobotę Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga zaprasza na ostatnią w tym roku rowerową przejażdżkę miejską. Zbiórka o godz. 10.30 na Modrzewinie.

Rowerzyści wyruszą o godz. 11 i pokonają 9 kilometrów ulicami: Sulimy - Aleja Jana Pawła II – Ogólna – Konopnickiej – Piłsudskiego – Robotnicza – Pionierska – Szymanowskiego – Moniuszki – Traugutta - Grobla Św. Jerzego – Bema - Kościuszki - Wspólna – Górnośląska – Agrykola – Chrobrego – Sybiraków - Marymoncka. Przyjazd na metę w Bażantarni planowany jest na godzinę 12.00. Na mecie będzie czekał posiłek przygotowany przez Restaurację Myśliwska.
— Będzie to doskonała okazja do rozmów o kończącym się sezonie rowerowym i planach na najbliższe miesiące — mówi Marek Kamm, elbląski oficer rowerowy.

Trasę przejazdu będzie zabezpieczała elbląska policja. Tempo jazdy będzie bardzo spokojne, dostosowane do możliwości każdego rowerzysty. Impreza odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.
daw

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama