Po raz kolejny policjanci z ruchu drogowego zorganizowali działania ukierunkowane na osoby nieużywające pasów bezpieczeństwa. Wykroczenie to bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo kierowcy i podróżujących z nim osób. Łącznie skontrolowano ponad 100 kierowców.
Policjanci z elbląskiej drogówki wspomagani przez żołnierzy żandarmerii wojskowej skontrolowali ponad 100 aut. Sprawdzano głównie to czy kierowcy i pasażerowie używają pasów bezpieczeństwa. Kontrole były prowadzone w Elblągu oraz Pasłęku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!