We wtorek 27 lutego mogliśmy powitać w naszej Jedenastce sześciolatków — naszych przyszłych uczniów oraz ich rodziców. Zaprosiliśmy miłych gości do krainy baśni i bajek.
Tegoroczne spotkanie rozpoczęliśmy przedstawieniem pod tytułem „Witajcie w naszej bajce”. W postaci ze znanych dzieciom baśni z powodzeniem wcielili się nauczyciele naszej szkoły. Brawurowa gra rozpaliła wyobraźnię dziecięcych widzów i zachęciła do wspólnej zabawy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!