Niedziela, 26 marca 2023. imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Polska Noc Kabaretowa po raz trzeci w Elblągu! To warto zobaczyć

2017-09-03 13:33:25 (ost. akt: 2017-09-03 13:38:38)
Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej w Elblągu wystąpi między innymi kabaret Paranienormalni

Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej w Elblągu wystąpi między innymi kabaret Paranienormalni

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Po raz trzeci do Elbląga zawita widowisko pod tytułem Polska Noc Kabaretowa. Dwie poprzednie edycje imprezy pokazały, że w mieście nie brakuje chętnych na potężną dawkę dobrego humoru. Są jeszcze bilety na to widowisko, które odbędzie się 15 września (godz. 20).

— Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co naszym zdaniem najważniejsze, aby dobrze się bawić! — tak reklamuje się Polska Noc Kabaretowa.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Już 15 września to widowisko zawita do Elbląga. Tym razem publiczność w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej będą rozbawiały: Kabaret Skeczów Męczących, Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak.
— Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było — zapowiadają organizatorzy.

Bilety w cenie od 70 do 150 zł można kupować tutaj.