środa, 23 czerwca 2021. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Zderzenie w Dąbrowie. Dacia dachowała po uderzeniu przez mazdę [zdjęcia]

2018-09-15 11:03:45 (ost. akt: 2018-09-15 13:23:17)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Do poważnie wyglądającego zderzenia mazdy z dacią duster doszło na ul. Królewieckiej w Dąbrowie. W wyniku zderzenia dacia dachowała. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję i ukarali sprawcę, kierowcę mazdy, mandatem.

Do zdarzenia w Dąbrowie doszło w sobotę (15.09) około godz. 9. Na miejsce wysłano policję, straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.

Okazało się, że w kierunku Milejewa jechała kolumna samochodów. Jeden z nich zatrzymał się, by przepuścić samochody jadące z przeciwka, bo chciał skręcić w lewo. Tak samo uczynili jadący za nim dwaj kierowcy, w tym również kierowca dacii duster. To wtedy następna w kolumnie aut mazda uderzyła w tył dacii. Siła uderzenia była taka, że dacia dachowała.

Chociaż wszystko wyglądało bardzo groźnie, to na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci ukarali sprawcę, kierowcę mazdy, mandatem oraz pkt. karnymi. Na czas akcji służb ratunkowych, ruch odbywał się wahadłowo, a także został całkowicie wstrzymany podczas stawiania dacii na koła.

https://m.wm.pl/2018/09/orig/dsc2439-494199.jpg
Fot. Marek Lewandowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB