Sprawdziliśmy ceny na targowisku miejskim w Elblągu

2023-10-06 11:06:49(ost. akt: 2023-10-06 11:08:06)

Autor zdjęcia: EG

— Spadały ceny żywności, spadały ceny energii, spadały ceny paliw i spadała inflacja bazowa, która nie zawiera cen paliw, do 8,5 proc. Są dwie miary wzrostu cen, jedna liczona jest miesiąc do miesiąca i rzeczywiście od 5 miesięcy w Polsce nie ma wzrostu cen, one nawet nieco spadły. Natomiast w ujęciu rok do roku mamy jeszcze wzrost o te 8,2 proc., natomiast dynamika wzrostu cen spada — powiedział w piątek prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys w TVN24.
A jak wyglądają ceny na targowisku miejskim w Elblągu? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.


Już jest! Najnowsze wydanie Tygodnika Dziennik Elbląski. Nasza gazeta jest dostępna w sprzedaży przez cały tydzień, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej.

Dziennik Elbląski znajdziesz w salonach prasowych, sklepach, na pocztach i stacjach Orlen, a także bez wychodzenia z domu na www.kupgazete.pl.

Co znajdziesz w najnowszym numerze?

Informacje z Elbląga i powiatu elbląskiego: Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim regionie.

Kalendarz imprez: Planuj swój wolny czas z naszym kalendarzem imprez, aby nie przegapić żadnej atrakcji, sprawdź najciekawsze wydarzenia w Elblągu.

Wiadomości sportowe: Śledź relacje z wydarzeń sportowych, kibicuj drużynom z Elbląga!

Program TV: Nie przegap ulubionych programów telewizyjnych.

Krzyżówka: Rozwijaj umysł i baw się przy naszej krzyżówce. Ciekawe hasła i zagadki czekają!

Gdzie nas znaleźć?

Wersja papierowa tygodnika Dziennik Elbląski: W sprzedaży przez cały tydzień w salonach prasowych, sklepach, na pocztach i stacjach Orlen.

Wersja elektroniczna: Dostępna bez wychodzenia z domu na www.kupgazete.pl.

Śledź Dziennik Elbląski i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Elblągu i powiecie elbląskim.W powiecie braniewskim Dziennik Elbląski ukazuje się razem z Gazetą Braniewską IKAT.KONFERENCJA GOSPODARCZA ELBLĄG'23: RELACJA