W Elblągu przy ul. Robotniczej nieznany mężczyzna uszkodził szlaban wjazdowy na osiedle oraz kopiąc oderwał lusterko w zaparkowanym samochodzie. Sprawca najprawdopodobniej nie wiedział, że jego wyczyny są rejestrowane przez osiedlowy monitoring. Osoby, które rozpoznają widocznego na filmie mężczyznę, proszone są o kontakt z policją.
Sytuacja miała miejsce 13 lutego 2019 roku. Mężczyzna najpierw chwilę po północy uszkodził szlaban przy ul. Robotniczej 47, a następnie „zaatakował” zaparkowany samochód, kopiąc i przewracając się, urywa w nim w konsekwencji lusterko.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!