Reklama

1 osoba zachorowała, 17 wyzdrowiało

04/09/2020 10:49

Nowych zakażonych w województwie warmińsko-mazurskim jest 15, w tym jedna osoba pochodzi z Elbląga. Dobrą wiadomością jest to, że 124 osoby wyzdrowiały.

Wśród osób, które zachorowały jest jedna elblążanka - to młoda kobieta. Aż 17 mieszkańców Elbląga natomiast wyzdrowiało. Dodatkowo 4 osoby z powiatu elbląskiego również wróciły do zdrowia.

Jak poinformował prezydent Elbląga, według danych elbląskiego Sanepidu na dzień 04.09.2020 15 osób ma potwierdzone zakażenie koronawirusem, 44 osoby objęte są kwarantanną, a 14 nadzorem epidemiologicznym.

K


[ewydanie=DZEL]
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama