Nowych zakażonych w województwie warmińsko-mazurskim jest 15, w tym jedna osoba pochodzi z Elbląga. Dobrą wiadomością jest to, że 124 osoby wyzdrowiały.
Wśród osób, które zachorowały jest jedna elblążanka - to młoda kobieta. Aż 17 mieszkańców Elbląga natomiast wyzdrowiało. Dodatkowo 4 osoby z powiatu elbląskiego również wróciły do zdrowia.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!