„Serce mam tylko jedno…” - śpiewał w disneyowskiej bajce o Królewnie Śnieżce zakochany Królewicz. A czy Ty pamiętasz, że masz tylko jedno serce? Czy o nie dbasz, by móc w razie potrzeby „złożyć je u czyichś stóp”?
Jeśli chcesz porozmawiać o kondycji swojego serca oraz wykonać podstawowe bezpłatne badania profilaktyczne, odwiedź w sobotę Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!