Reklama

Akcja profilaktyczna z okazji Światowego Dnia Serca

25/09/2019 16:17

„Serce mam tylko jedno…” - śpiewał w disneyowskiej bajce o Królewnie Śnieżce zakochany Królewicz. A czy Ty pamiętasz, że masz tylko jedno serce? Czy o nie dbasz, by móc w razie potrzeby „złożyć je u czyichś stóp”?

Jeśli chcesz porozmawiać o kondycji swojego serca oraz wykonać podstawowe bezpłatne badania profilaktyczne, odwiedź w sobotę Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu.

27 września między godz. 8.30 a 15.00 w holu głównym szpitala przy ul. Królewieckiej będzie można bezpłatnie dokonać pomiarów cukru i ciśnienia tętniczego, określić swoje BMI czy przeprowadzić analizę składu ciała.
Akcja zorganizowana jest z okazji Światowego Dnia Serca przypadającego na ostatnia niedzielę września.

- Chcemy dopingować mieszańców Elbląga i regionu do prowadzenia zdrowego stylu życia, a w szczególności do aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, kontroli wagi ciała, regularnego pomiaru ciśnienia krwi oraz rzucenia palenia – informuje Danuta Stanicka, Edukator Zdrowia w WSZ
w Elblągu

Hasłem akcji jest w tym roku „Power Your Heart" – „Naładuj Swoje Serce”

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama