Elbląski sanepid wczoraj dostał wyniki osób, które związane były z Przedszkolem nr 11. Jak się okazało wszystkie dzieci są zdrowe. Czy przedszkole będzie otwarte?
Przypomnijmy: W związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 11 w Elblągu placówka została zamknięta. Sanepid zlecił przebadanie wszystkich dzieci i pracowników placówki, które miały kontakt z zakażonym.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!