W Zespole Szkół w Pasłęku przy ul. Zwycięstwa potwierdzono dwa przypadki zakażenia koronawirusem. W związku z tym szkoła przeszła na nauczanie zdalne.
- Zakażenie wykryto u dwóch uczennic. Jesteśmy w trakcie badania kolejnych osób, które lekarz skierował na badanie – wyjaśnia Marek Jarosz, dyrektor elbląskiego sanepidu. - Zakażone są uczennice jednej klasy. W tej chwili lekarze muszą zdecydować o badaniu kolejnych osób.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!