Urząd Skarbowy w Elblągu otrzymał nagrodę Business Centre Club.
Przedsiębiorcy wybrali najbardziej przyjazny urząd skarbowy na Warmii i Mazurach. W dniu 5 czerwca w Izbie Skarbowej w Olsztynie odbyło się rozstrzygnięcie dziesiątej regionalnej edycji konkursu organizowanego przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów pod tytułem "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy". Głównym celem konkursu było tworzenie atmosfery wzajemnej współpracy między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami. Konkurs ma charakter ogólnopolski. Urzędy skarbowy był oceniany na podstawie punktowanych odpowiedzi z ankiet wypełnionych przez przedsiębiorców. Ocenie przedsiębiorców z regionu podlegały m.in.: jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników. W tym roku przedsiębiorcy wypełnili rekordową liczbę 5139 ankiet.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!