Akty wandalizmu w Elblągu, w tym na Gęsiej Górze, to nic nowego. Wielu sprawców nie zdaje sobie sprawy z tego, że koszty za zniszczenia ponoszą wszyscy. Czy jest jakiś sposób, by ci, co niszczą, się opamiętali? Elblążanie są sceptyczni…
Listopad 2012. Elbląscy urzędnicy podsumowują wyniki głosowania na projekty budżetu obywatelskiego, a więc idei, która pozwala mieszkańcom zadecydować, na co zostanie przeznaczona część środków z budżetu miasta. W okręgu 5 zwyciężają m.in. projekty dotyczące Gęsiej Góry: „Taras widokowy na Gęsiej Górze przy ul. Podchorążych” za kwotę 100 tysięcy złotych oraz „Renowacja Gęsiej Góry” za kwotę 50 tysięcy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!