Reklama

Ginekologia i położnictwo w Szpitalu Miejskim będą zamknięte?

08/09/2020 09:12

Oddziały ginekologii i położnictwa, które działają w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II mogą zostać zamknięte i przeniesione do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

- Szpital Miejski św. Jana Pawła II w ramach optymalizacji świadczeń medycznych w Elblągu we współpracy z Organem Założycielskim, Radą Społeczną Szpitala i Dyrekcją Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego pracuje nad konsolidacją usług, nad poprawą jakości pracy oraz nad zwiększeniem efektywności i dostępności do świadczeń medycznych – informuje Małgorzata Adamowicz, rzeczniczka szpitala.

Ostatecznej decyzji jeszcze nie ma. Małgorzata Adamowicz wyjaśnia, że trwają rozmowy na ten temat.

K


[ewydanie=DZEL]
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama