Oddziały ginekologii i położnictwa, które działają w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II mogą zostać zamknięte i przeniesione do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.
- Szpital Miejski św. Jana Pawła II w ramach optymalizacji świadczeń medycznych w Elblągu we współpracy z Organem Założycielskim, Radą Społeczną Szpitala i Dyrekcją Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego pracuje nad konsolidacją usług, nad poprawą jakości pracy oraz nad zwiększeniem efektywności i dostępności do świadczeń medycznych – informuje Małgorzata Adamowicz, rzeczniczka szpitala.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!