Reprezentacja Polski hokeistów na sledgach, oparta na zawodnikach Ataku Elbląg, wylatuje dzisiaj do Japonii na mistrzostwa świata grupy B. Pierwszy mecz biało-czerwoni rozegrają w poniedziałek z gospodarzami turnieju.
Rozpoczynające się w poniedziałek mistrzostwa świata grupy B to najważniejsze w tym sezonie zawody dla polskiej drużyny. Niepełnosprawni hokeiści przygotowywali się do turnieju m.in. podczas dwóch zgrupowań w Elblągu. Pierwsze odbyło się na początku lutego, drugie na przełomie lutego i marca.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!