Pełniący służbę funkcjonariusze tylko w sobotę i niedzielę zatrzymali aż trzech nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich miał ponad promil alkoholu w organizmie. Wszyscy odpowiedzą teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości. Może im grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata uprawnień do kierowania autem.
Pierwszy z zatrzymanych to 31-letni Czesław W. Do kontroli drogowej zatrzymali go policjanci z Młynar. Mężczyzna jechał rolniczym ciągnikiem. Badanie alkotestem wskazało 0,72 promila alkoholu w organizmie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!