Wojewódzki Szpital Zespolony nie przestaje pracować. Zwiększają środki ostrożności, wprowadzają dodatkowe procedury sanitarne. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo zarówno pacjentów jak i personelu. W związku z tym zaczynają się kończyć zapasy podstawowych materiałów takich jak choćby maseczki. Elblążanie nie są na to obojętni, postanowili pomóc.
A wszystko to za sprawą Weroniki Chomackiej, radnej gminy Elbląg, która na jednym z portali społecznościowych zorganizowała akcję zbiórki tych rzeczy. - Ja chciałam bardzo pomóc naszym pielęgniarkom, lekarzom i wszystkim, którzy teraz walczą - opowiada. - Często udzielam się w wolontariacie. Jestem radną gminy Elbląg, działam na rzecz społeczeństwa. Uważam, ze ta pomoc jest im teraz bardzo potrzebna.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!