Reklama

Na widok radiowozu zaczęli wyrzucać z samochodu skręty

01/06/2020 13:51

Policjanci patrolujący ulice Elbląga przejeżdżali przez parking przy ul. Wiejskiej. Postanowili skontrolować jedno z aut, w którym siedziało kilku młodych mężczyzn.

Powodem kontroli było to, że gdy policyjny radiowóz pojawił się na parkingu z wnętrza auta, przez opuszczone szyby zaczęto wyrzucać papierowe zawiniątka. W zaparkowanym oplu corsie siedziało pięciu młodych mężczyzn w wieku od 21 do 23 lat. Wyrzucane papierowe zawiniątka zawierały marihuanę. Policjanci sprawdzili susz testerem narkotykowym. Cała piątka mężczyzn resztę tak rozpoczętego wieczoru spędziła w policyjnym areszcie.

Do posiadania środków odurzających, które znaleźli policjanci przyznał się 22-latek. Za ich posiadanie prawo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP Elbląg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama