Nie trzeba wytwarzać i handlować narkotykami, by trafić za kratki. Najwidoczniej są jeszcze tacy, którzy albo o tym nie wiedzą, albo to lekceważą. Tacy wpadają w ręce mundurowych.
Elbląscy policjanci przypominają, że posiadanie nawet niewielkich ilości środków odurzających w Polsce jest zabronione, a kara za tego typu czyn to nawet 3 lata w więzieniu. Być może przekona się o tym dwóch mężczyzn, którzy zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Mieli przy sobie marihuanę i amfetaminę.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!