Witold Wróblewski prezydent Elbląga, wspólnie z samorządowcami naszego regionu i z miast gdzie działają szpitale jednoimienne zmagające się z koronawirusem, wziął udział w wideokonferencji z Marszałkiem województwa Gustawem Markiem Brzezinem.
Celem wirtualnego spotkania było omówienie aktualnej sytuacji jednoimiennych szpitali w regionie oraz możliwości ich szybkiego wsparcia finansowego. Poza prezydentem Elbląga w spotkaniu wzięli udział samorządowcy z Ostródy, Giżycka i Pisza, gdzie funkcjonują miejskie szpitale jednoimienne.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!