Reklama

Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej oraz Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zapraszają na spacer przyrodniczo-historyczny „Tajemnice Bażantarni”

15/07/2024 14:59

Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej oraz Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zapraszają w niedzielę 21 lipca na spacer przyrodniczo-historyczny pt. „Tajemnice Bażantarni”.

Spacer rozpocznie się o godzinie 14:00 przy wiacie Irenka (mniejsza wiata na dużej polanie) i zakończy przed godziną 17.00 przy muszli koncertowej, gdzie odbędzie się koncert „Życiem się ciesz” XXVII Letniego Salonu Muzycznego „Bażantarnia 2024”.

Podczas spaceru uczestnicy będą mieli okazję posłuchać opowieści o historii i przyrodzie Bażantarni i całej Wysoczyzny Elbląskiej. Tempo przejścia będzie spokojne i dostosowane do wszystkich uczestników, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Trasa spaceru będzie obejmowała kilka podejść i wzniesień, co może wymagać nieco więcej wysiłku. Zachęcamy i prosimy o zabranie ze sobą wody oraz odpowiedniego obuwia. Spacer poprowadzą Hanna Kruk, Barbara Chowałko i Kamil Zimnicki z Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej.

Każdy z tegorocznych spacerów będzie miał inną trasę i motyw przewodni. Kolejne spacery odbędą się 44 i 25 sierpnia. Szczegółowe informacje przekażemy przed spacerami, a udział w nich jest bezpłatny. Zapraszamy!

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama