Do niecodziennej sytuacji doszło w elbląskim Szpitalu Specjalistycznym. Tam, pijany pacjent przywieziony wcześniej karetką z urazem głowy zaatakował obsługę medyczną. 64-letni mężczyzna najpierw uderzył butem lekarza w plecy, następnie pielęgniarkę w głowę i wywołał awanturę.
Sytuacja miała miejsce w izbie przyjęć elbląskiego Szpitala Specjalistycznego w Elblągu przy ulicy Komeńskiego. Wczoraj około godziny 19.15 przywieziony karetką pijany Longin K. był w trakcie lekarskiego badania. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. W pewnym momencie podniósł się z łóżka i uderzył butem w plecy 46-letniego chirurga, potem 55-letnią pielęgniarkę uderzył w tył głowy. Jak się okazało narzędziem ataku były gumofilce, w których mężczyznę przywieziono do szpitala.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!