Reklama

Podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni

07/06/2013 13:02

W czwartek 13 czerwca o godz. 17.00 Filia nr 6 Biblioteki Elbląskiej na ul. Słonecznej zaprasza na spotkanie w „Słonecznym Zakątku Dobrych Spotkań” z Agnieszką Czuczeło, która opowie o wyprawie do Japonii.

Podczas spotkania dowiemy się, czym różni się Gejsza, Geiko i Geigi. Weźmiemy udział w jednym z najstarszych i najważniejszych japońskich festiwali Gion Matsuri. Oprócz Kyoto zwiedzimy przepiękną wyspę Miyajima, Hiroshimę oraz Narę - pierwszą stolicę Japonii i siedzibę dworu cesarskiego w latach 710-740 oraz 745-784.

Wszystko to za sprawą opowieści Pani Agnieszki zilustrowanej zdjęciami z podróży. Wstęp wolny.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama