Wczoraj, 19 sierpnia wykryto zakażenie wśród pracowników Urzędu Miasta w Elblągu. Pracownik ten był już wcześniej objęty kwarantanną przez służby sanitarne. Jak zapewnia urząd, osoba ta nie zajmowała się bezpośrednią obsługą mieszkańców.
- Po zasięgnięciu tej informacji od razu podjęte zostały wszelkie środki ostrożności - informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. - Odizolowani zostali współpracownicy, którzy mieli bezpośredni kontakt z osobą zakażoną.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!