Krawcowe z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu uszyły już prawie 600 płóciennych maseczek ochronnych. W taki sposób własnymi siłami próbujemy poradzić sobie z niedostatkiem podstawowego asortymentu ochrony osobistej dla naszych pracowników.
Z ogromną wdzięcznością przyjmujemy też fakt, że tak wiele osób chce nam w tym trudnym i niepewnym czasie dopomóc.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!