Już w sobotę w Bażantarni odbędzie się Piknik Rodzinny, przygotowany przez „Teen Challenge” Chrześcijańską Misję Społeczną Oddział w Elblągu. Piknik odbędzie się 17 sierpnia br. w parku Leśnym Bażantarnia w Elblągu przy wiacie „Margitka”. Rozpoczęcie imprezy o godz. 11.00
Piknik Rodzinny to inicjatywa, którą organizacja Teen Challenge ma przyjemność organizować już po raz trzeci. Jest ona objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Elbląg, zaś Patronat Medialny sprawuje Redakcja Gazety „Dziennik Elbląski”. Wydarzenie, jak sama nazwa mówi ma charakter pikniku – kreatywnie zorganizowanego wypoczynku, skierowanego do rodzin, samotnych matek z dziećmi, seniorów oraz wszystkich zainteresowanych „dużych” i „małych”. Inicjatywa jest skierowana do lokalnej społeczności i tworzy ją wiele podmiotów/ partnerów/ darczyńców z terenu miasta Elbląg, którzy w różnoraki sposób włączyli się w to przedsięwzięcie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!