W Elblągu dziś nie wykryto zachorowań na koronawirusa. Zachorowały natomiast trzy osoby z powiatu elbląskiego.
- Dwóch młodych mężczyzn i mężczyzna w średnim wieku - napisał Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy Wojewody Warmińsko-Mazurskiego. - Wszyscy przebywają w izolacji domowej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!