Wezwani na ul. Różaną policjanci zatrzymali 37-latka, który podczas legitymowania odrzucił pudełko po papierosach. Jak się okazało, wewnątrz była amfetamina.
Policyjny patrol pojechał wczoraj po godzinie 23.00 na ul. Różaną miała tam grupa osób miała głośno się zachowywać. Na miejscu zastali mężczyznę który pił piwo a na widok policjantów schował je pod ławką.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!