W najbliższą sobotę, o godzinie 19, niebo nad Elblągiem rozświetlą chińskie lampiony szczęścia. Do udziału w tym nietypowym wydarzeniu zaprasza Elbląski Oddział Abstrakcyjny.
— Wieczory lampionów odbywają się w całej Polsce. Ostatni zorganizowany w Tczewie przyciągnął prawie 8 tysięcy uczestników. Teraz czas na Elbląg — mówi Kamil Zimnicki z EOA. — Wspólnie pokażemy, że elblążanie również potrafią się zorganizować i dobrze bawić. W ten sposób chcemy zainaugurować nowy sezon działań naszego oddziału i jednocześnie zaprosić wszystkich elblążan do wspólnej zabawy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!