Reklama

Wypadek na siódemce na wysokości Kmiecina. Do Gdańska objazdem

24/05/2012 10:19

Kierowcy, wybierający się w czwartek (24.05) do Gdańska krajową siódemką, muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu, jakie powstały po wypadku, do którego doszło rano. W zderzeniu samochodu dostawczego i ciężarowego ranni zostali obaj kierowcy.

Do wypadku doszło na wysokości miejscowości Kmiecin ok. godz. 8.25. W zderzeniu bocznym samochodów dostawczego i ciężarowego ranni zostali kierowcy. Obaj mężczyźni zostali odwiezieni do szpitala.

Policjanci wyznaczyli objazdy dla kierowców - ci nadjeżdżający z Elbląga kierowani są na Kmieci, Nowy Dwór Gdańsk i stamtąd na Gdańsk. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Jak informuje nowodworska policja, samochód ciężarowy po zderzeniu wpadł do rowu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama