Jako mieszkaniec części Elbląga, która była zaniedbywana przez dekady, postanowiłem rozpocząć działania, które po wyborze nowego prezydenta miasta miały zmienić ten stan. W tym celu, jako inicjator i pomysłodawca, powołałem grupę inicjatywną Społecznej Rady Osiedla Zatorze, konsekwencją czego było wiele spotkań, mających wpływ na obecny stan osiedla.
Dostrzegając potrzebę budowy wiaduktu łączącego osiedle z miastem, na moją prośbę - wraz z Forum Rozwoju Elbląga - zorganizowaliśmy spotkanie z wiceprezydentem Elbląga Tomaszem Lewandowskim. Głównym tematem spotkania były propozycje lokalizacji planowanego wiaduktu na Zatorze. Z własnych środków zamówiłem w drukarni ulotki informujące o tym spotkaniu, które rozniosłem po osiedlu (1000 sztuk).Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!