Reklama

Burmistrz Krynicy Morskiej apeluje!

10/08/2020 11:01

Burmistrz Krynicy Morskiej Krzysztof Swat i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Dworze Gdańskim Tomasz Bojar-Fijałkowski przypominają mieszkańcom i turystom o obowiązkach sanitarnych związanych z pandemią COVID-19:

- noś maseczkę we wszystkich pomieszczeniach,
- zachowuj dystans minimum 1,5 m od innych osób,
- maseczką zakrywaj usta i nos,
- unikaj miejsc zatłoczonych,
- jeśli możesz wybieraj konsumpcję na świeżym powietrzu,
- ogranicz spędzanie czasu z osobami spoza rodziny,
- wybieraj transport indywidualny.

- Drodzy przedsiębiorcy, nie wymagając standardów od swoich klientów narażacie ich, siebie i swój personel na zachorowanie, ale także na kwarantannę i izolację które mogą bardzo utrudnić Wam prowadzenie działalności - napisał burmistrz. - Przypominamy, że za nieprzestrzeganie obowiązków sanitarnych mogą być nakładane mandaty. Nowodworski Sanepid wraz z policją regularnie kontroluje szczególnie obiekty handlowe i usługowe.

Bądźmy wspólnie bezpieczni tego lata w Gminie Krynica Morska!

Urząd Miasta Krynica Morska


[ewydanie=DZEL]
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama