Reklama

Matka podejrzana o potrójne zabójstwo. Śledztwo zakończone

12/03/2014 20:13

Prokuratura Okręgowa w Elblągu zakończyła śledztwo w sprawie Lucyny D., matki podejrzanej o zabicie trzech nowo narodzonych chłopców. Akt oskarżenia w tej sprawie powinien trafić do Sądu Okręgowego w Elblągu do najbliższego poniedziałku.

Lucynie D. grozi najsurowsza kara przewidziana przez polskie prawo, czyli dożywocie. Kobieta na swój proces czeka w areszcie.

Przypomnijmy: w kwietniu ub. roku funkcjonariusze odnaleźli w zamrażalniku w domu państwa D. ciała trzech noworodków. Funkcjonariusze realizowali czynności sprawdzając informację o tym, że 41-letnia kobieta mogła urodzić i sprzedać dziecko.





Lucyna D. usłyszała zarzut potrójnego zabójstwa. Kobieta przyznała się do zarzucanych czynów i złożyła obszerne wyjaśnienia. Powiedziała m.in., że poczuła ogromną ulgę, że mogła w końcu o tym opowiedzieć, a ciała trzymała w zamrażalniku, bo nie potrafiła się z nimi rozstać.

Proces kobiety będzie się toczył w Sądzie Okręgowym w Elblągu.

Czytaj również: Makabryczne odkrycie w Lubawie. Matka oskarżona o zabójstwo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama