Wiceminister Andrzej Śliwka: — Pacjenci nie mają barw politycznych. Ponad 21 milionów na onkologię w WSZ w Elblągu

2023-10-08 11:05:32(ost. akt: 2023-10-09 20:00:20)

Autor zdjęcia: FB: Andrzej Śliwka - Wiceminister Aktywów Państwowych

— Pacjenci nie mają barw politycznych, dlatego Prawo i Sprawiedliwość wspiera wszystkie samorządy i projekty ważne dla mieszkańców niezależnie od tego, kto w nich rządzi — przekazuje wiceminister aktywów państwowych Andrzej Śliwka, który razem z posłem Leonardem Krasulskim ogłosił dobrą dla WSZ wiadomość.
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu otrzyma ponad 21 milionów złotych dofinansowania na realizację zadania pod nazwą: dostosowanie infrastruktury WSZ w Elblągu celem zabezpieczenia kompleksowej opieki onkologicznej z uwzględnieniem ograniczenia transmisji zakażeń.

To wynik rozstrzygnięcia ósmej edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. Jakie jeszcze zadania z powiatu elbląskie otrzymały dofinansowanie? Lista TUTAJ.


Już jest! Najnowsze wydanie Tygodnika Dziennik Elbląski. Nasza gazeta jest dostępna w sprzedaży przez cały tydzień, zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej.

Dziennik Elbląski znajdziesz w salonach prasowych, sklepach, na pocztach i stacjach Orlen, a także bez wychodzenia z domu na www.kupgazete.pl.

Co znajdziesz w najnowszym numerze?

Informacje z Elbląga i powiatu elbląskiego: Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim regionie.

Kalendarz imprez: Planuj swój wolny czas z naszym kalendarzem imprez, aby nie przegapić żadnej atrakcji, sprawdź najciekawsze wydarzenia w Elblągu.

Wiadomości sportowe: Śledź relacje z wydarzeń sportowych, kibicuj drużynom z Elbląga!

Program TV: Nie przegap ulubionych programów telewizyjnych.

Krzyżówka: Rozwijaj umysł i baw się przy naszej krzyżówce. Ciekawe hasła i zagadki czekają!

Gdzie nas znaleźć?

Wersja papierowa tygodnika Dziennik Elbląski: W sprzedaży przez cały tydzień w salonach prasowych, sklepach, na pocztach i stacjach Orlen.

Wersja elektroniczna: Dostępna bez wychodzenia z domu na www.kupgazete.pl.

Śledź Dziennik Elbląski i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w Elblągu i powiecie elbląskim.W powiecie braniewskim Dziennik Elbląski ukazuje się razem z Gazetą Braniewską IKAT.KONFERENCJA GOSPODARCZA ELBLĄG'23: RELACJA