Reklama

Trzy nowe zakażenia w Elblągu

23/08/2020 10:52

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki poinformował o trzech nowych zakażonych osobach w Elblągu.

Dzisiaj w Elblągu wykryto zakażenie u młodej kobiety, mężczyzny w średnim wieku oraz starszej kobiety.

Łącznie w województwie warmińsko-mazurskim dziś zachorowało aż 25 osób.

Ogółem resort zdrowia w swoim niedzielnym komunikacie podał informację o 581 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce.

K

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama