Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki poinformował o trzech nowych zakażonych osobach w Elblągu.
Dzisiaj w Elblągu wykryto zakażenie u młodej kobiety, mężczyzny w średnim wieku oraz starszej kobiety.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!