Pandemia i nadchodzący okres jesienny spowodowały, że częściej niż zwykle myślimy o zadbaniu o odporność naszych najbliższych. Tak stało się również w przypadku pani Natalii, mamy dwóch dziewczynek, która z zawodu jest dietetykiem i o wpływie jedzenia na nasz organizm wie wszystko.
Temat odporności na choroby chyba nigdy nie był tak bardzo aktualny jak obecnie. Wiele osób już teraz, w pierwszych chłodnych dniach, stara się wprowadzać sposoby na polepszenie obronnych właściwości organizmu. To oczywiste, że dobrej odporności nie zbudujemy w kilka dni.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!